3D візуалізація ще ненароджених дітей

Про таку можливість повідомила світу Радіологічна асоціація Північної Америки (див.). Завдяки новітнім технологіям, які трансформують магнітно-резонансні зображення (МРТ) та дані ультразвукового дослідження (УЗД) в 3D модель, створюючи віртуальну реальність формування плоду.

На думку дослідників, МРТ, яке використовується для оцінкиплоду у випадках, коли за допомогою УЗД неможливо отримати достатньо повної інформаційної картинки, надає високо резолюційне зображення плоду та плаценти з відмінним контрастом. Автори ідеї представили світу власні 3D моделі, які створюють віртуальну реальність на основі результатів МРТ. На початку побудови моделі плоду, використовуються послідовно отримані знімки МРТ. Далі йде процес сегментації, в якому лікар вибирає ті частини, які потрібно реконструювати в 3D.

Після створення точної структурованої 3D моделі - в тому числі матки, пуповини, плаценти та плоду – запускається програма об’єднання зображень та створення цілісної віртуальної реальності.

Дослідники впевнені, що використання моделей віртуальної реальності стане у пригоді як фахівцям багатьох спеціальностей у розумінні анатомічних особливостей розвитку плоду та можливих патологічних процесів, так і батькам, у яких з’явиться можливість спостерігати за розвитком своєї дитини вже з перших місяців її життя.

Якщо Ви плануєте вагітність або вже очікуєте на дитину, зверніть увагу на продукти гінекологічної групи компанії Фармаско. Зокрема, для тих жінок, у яких народження дитини ще в планах, компанія Фармаско пропонує звернути увагу на експрес-тести на визначення овуляції (SOLO, SOLO mini), оскільки саме ці тести здатні показати найсприятливіший день для запліднення. Якщо Ви маєте надію на те, що вагітні, або сумніви – оберіть експрес-тести на виявлення вагітності (ULTRA, SECRET, DUET), їх вибір задовольнить найвибагливіших жінок і надасть відповідь на найпотаємніше питання менш ніж за 10 хвилин. Для тих жінок, які слідкують за своїм здоров’ям або проходять курс лікування, фахівці компанії Фармаско радять використовувати експрес-тест CITOLAB pH, який здатний виявити найменші коливання активності мікрофлори вагінального середовища та своєчасно показати наявність патологічного процесу.

Обирайте продукцію компанії Фармаско – подбайте про себе!  

                                                              3D МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ПЛОДУ 

                      12 тижнів                                                             26 тижнів                                                              27 тижнів

                                                      

                                                                                 Матеріали оригінала статті

 

 

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ