КОМПАНІЯ ФАРМАСКО: ЛАБОРАТОРІЯ В НОВІЙ КИШЕНІ

 

Компанія “Фармаско”, яка понад 14 років є провідним постачальником   швидких імунохроматографічних тестів для in-vitro діагностики на український ринок, 4 травня 2016 року ввела в експлуатацію власний комплекс, який включає в себе офісні приміщення, що мають всі сучасні умови для комфортної праці, склад з відповідним температурним режимом для зберігання продукції, а також приміщення для власного виробництва.                         

Новий офіс компанії розташований у місті Вишгороді, загальна площа складає 2750 м2. У штаті компанії офісні співробітники та медичні представники, регіональні менеджери по всій території України розповсюджують продукцію по всім зацікавленим медичним установам.

Фармаско – це компанія, яка динамічно розвивається, яка є надійним партнером, пропонує продукти та послуги найвищої якості для наших клієнтів. Однією з основних цілей компанії є впровадження на український ринок інноваційних продуктів діагностики. Компанія Фармаско вийшла на ринки країн СНД, проходить реєстрація продуктів в інших країнах.

Компанія Фармаско – український виробник швидких тестів.

Чисельні нагороди компанії Фармаско такі як, “Фаворит Успіху”, “Фаворит Року”, “Панацея”, тільки підкреслюють визнання професійних заслуг.

Зусиллями компанії були розроблені Методичні рекомендації “Застосування швидких тестів у лабораторній діагностиці інфекційних хвороб”.

Компанія Фармаско першою вивела на український ринок тести на овуляцію, наркотики, інфаркт міокарда, грип, ВІЛ, гепатит В, С, А, гонорею, сифіліс та багато інших.

Компанія приймає активну участь в науково-практичних конференціях, навчає як застосовувати швидкі тести в практиці лікарів та пацієнтів.

Швидкі тести та бактеріостатичні пов’язки використовуються воєнними госпіталями України для ефективного лікування та швидкого одужання військовослужбовців.

Фармаско має сертифікат системи управління якістю ISO 13485. Є лідером з продажу швидких тестів в госпітальному сегменті та лідером з продажу в аптечному сегменті.

Відкриття власного комплексу є новим етапом в діяльності компанії, становленням нових горизонтів та майбутніх висот.

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ