Тести на наркотики: "Швидка допомога" для Вашої дитини

Тести на наркотики: батькам

Батьки підлітків повинні знати, навіщо їм потрібні під рукою тести для визначення наркотиків. Необхідно розуміти, що саме підлітки потрапляють в групу ризику щодо наркоманії.

Тести на наркотики: що необхідно знати батькам підлітків

Стати людиною, залежним від наркотиків, набагато простіше, ніж здається. Як правило, для розвитку фізичної залежності від деяких речовин досить від 3 до 7 днів прийому наркотиків. А часом залежність розвивається навіть після першого прийому.

Але зрозуміти, що сталося лихо на цьому самому ранньому етапі неймовірно складно. Адже сама людина ще не вважає себе наркоманом. А близькі люди навіть не помічають явних відхилень у поведінці. Тим більше не помітні відхилення в поведінці підлітка, який і так переживає непростий перехідний період. І ось на цьому етапі батькам необхідно зробити все можливе, щоб запобігти знайомство підлітка з наркотичними речовинами.

Найчастіше батьки не можуть зрозуміти, що відбувається з їхньою дитиною навіть тоді, коли зміни його поведінки вже не викликають сумнівів. Адже чомусь нам завжди здається, що найгірше можливо з ким завгодно, але тільки не з нами. А думати треба в першу чергу про наркотики. І мати під рукою засоби об'єктивного контролю - тести на наркотики.

Тести на наркотики: актуальність питання у підлітків

Якщо підліток почав подовгу пропадати з дому і не хоче пояснювати, де він був і чим займався, йому постійно потрібні гроші і у нього змінилася поведінка, порушився сон і апетит, він пропускає навчання, а в лексиконі з'явилися нові слова, батькам слід придбати тести на наркотики. Тести на наркотики допоможуть в домашніх умовах провести дослідження, щоб точно переконатися, чи не вживає дитина наркотичні речовини.

Тести на наркотики: причини наркоманії у підлітків

Підліткова наркоманія - це проблема, яка має безліч причин. І велика частина причин, на жаль, не лежить на поверхні.

Інтерес до всього нового, тиск з боку однолітків, нерозуміння з боку батьків, бажання бути «модним» і продемонструвати сміливість, депресія і відсутність чіткого бачення свого майбутнього - ось основні причини, за якими підліток може почати вживати наркотики. Ось чому так складно батькам побачити, що він ступив «не на ту» доріжку. Саме в цьому випадку на допомогу можуть і повинні прийти тести для визначення наркотиків.

Тести на наркотики: коли треба проводити підліткам

Безумовно, батькам вкрай складно за симптомами визначити, які саме наркотики приймає підліток. Адже навіть не кожен фахівець зможе в цьому розібратися без певних тестів. Зараз же є можливість самостійно провести тест на наркотики в домашніх умовах. Для цього достатньо звичайної порції сечі і спеціальної тест-касети.

Якщо батьки напевно не знають, який наркотик, можливо, приймає, їх дитина, краще використовувати спеціальні, прості в застосуванні, тести на визначення відразу декількох видів наркотиків. Таким чином, у батьків буде можливість хоча б попередньо розібратися в складній ситуації і взяти її під контроль. Адже перше, з чим стикаються батьки, коли їх дитина починає приймати наркотики, - це відчуття тотальної втрати контролю над ситуацією.

Надалі, коли підліток буде проходити лікування, батькам також за допомогою тестів на наркотики буде простіше тримати ситуацію під контролем і розуміти, наскільки просунувся їх дитина в сторону одужання.

Тести на наркотики в будь-який момент можуть прийти на допомогу, адже і в майбутньому не виключена можливість рецидиву (повернення) наркоманії. За допомогою тестів на наркотики близькі і родичі підлітка, а також наркоманів, які перебувають на лікуванні, реабілітації або колись вживали наркотики, можуть бути спокійні. З тестами на наркотики у них завжди є відчуття контролю ситуації.

Тести на наркотики – комплексне визначення

Зараз на українському ринку є представлений компанією Фармаско цілий ряд якісних і дуже простих у застосуванні тестів на наркотики SNIPER. Тести проведені в США. За допомогою цих тестів можна виявити в сечі людини навіть в домашніх умовах різні види наркотиків. В асортименті компанії Фармаско є мульти тести, що визначають 5 або 10 видів наркотиків одночасно. Всі тести на наркотики SNIPER можуть застосовуватися в домашніх умовах, так як в упаковці є все необхідне для дослідження. Як матеріал береться звичайна порція сечі обстежуваного і тест-смужка, яка опускається в ємність, витягується, а потім протягом 4 хвилин оцінюється результат. При наявності двох ліній - результат негативний, людина не приймав наркотики. Якщо ж з'явилася одна лінія - тест вважається позитивним. Термін після прийому наркотику, протягом якого за допомогою тесту можна визначити сам наркотик або його метаболіти в сечі, залежить від виду наркотику і становить від 25 годин до 10 діб.

Найбільш необхідні такі тести на наркотики в сім'ях, де є підлітки, адже саме тінейджери знаходяться в групі ризику наркоманії. Батьки можуть і повинні змусити підлітка зробити тест на наркотики, якщо у них виникли сумніви, тому що контроль в розумних межах дій власну дитину - це законне право і обов'язок батьків, яка дозволить їм не лише зберегти здоров'я дитини, а й врятувати йому життя.

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ