Відкриття нового напрямку! Медична компанія Фармаско оголошує про відкриття нового продуктового напрямку: «Лабораторне обладнання та реагенти»

Перебуваючи постійно у вирі змін та перебудов, які охоплюють нас щодня, все важче стає зорієнтуватися у справжніх потребах та обрати дійсно вартий продукт. Сучасне життя висуває багато вимог, дуже часто незрозумілих та занадто прискіпливих, а натомість пропонує величезний вибір товарів, який затьмарює свідомість та ускладнює життя. Саме тому, досвідчені та високо кваліфіковані фахівці медичної компанії Фармаско присвятили свій час та зусилля вивченню ринку лабораторної діагностики, наявного попиту, створених часом вимог, можливостей сучасного діагностичного та медичного обладнання, а також перспектив розвитку діагностичного напрямку медицини.

В цьому році компанія Фармаско виводить на ринок продукти лабораторної діагностики, які задовольняють сучасні вимоги галузі, мають реєстрацію в Україні, легкі та зручні у використанні. Окрім експрес-тестів, які підкорили українського споживача своєю якістю та інформативністю, компанія Фармаско сьогодні пропонує: гематологічний аналізатор, аналізатори біохімічні: автоматичний та напівавтоматичний, а також широкий вибір біохімічних реагентів.

Детально ознайомитися з новою продукцією можна на нашому сайті, отримати інформацію поспілкувавшись з медичними представниками компанії Фармаско, а також безпосередньо зателефонувавши до офісу.

Компанія Фармаско допоможе Вам ефективно та економно реалізувати здійснення вимог сучасного світу лабораторної та клінічної діагностики. Працюючи разом з Фармаско, ви завжди зможете отримати якісну сервісну та інформаційну підтримку і відчути справжню насолоду від своєї професії.

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ