Про компанію

 

Медична компанія "Фармаско" - провідний постачальник швидких імунороматографічних тестів in-vitro на український ринок. Компанія була створена в 2002 році командою професіоналів та здобула значних досягнень за час свого існування.

На українському ринку компанія "Фармаско" пропонує швидкі діагностичні тести виключно високої якості і за доступною ціною. Ми співпрацюємо з всесвітньо відомими міжнародними компаніями, прагнучи зробити продукцію нашої компанії та наші послуги максимально якісними та зручними для своїх клієнтів.

Концепція нашої компанії: ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Компанія "Фармаско" має розгалужену мережу медичних представників у найбільших містах України. На сьогоднішній день ми пропонуємо Вам швидкі діаностичні тести:
- Швидкі тести для раннього виявлення вагітности (торгові марки SECRET, ULTRA та DUET)
- Швидкі тести для визначення овуляції в домашніх умовах (торгова марка SOLO). 
- Швидкі тести для визначення інфекційних захворювань (ВІЛ 1/2 типу, Гепатити В та С) та тести на визначення захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, хламідія) під торговою маркою CITO TEST.
- Швидкі тести для визначення онкологічних захворювань та тести на визначення кардіологічних захворювань під торговою маркою CITO TEST.
- Тести для біохімії сечі та відповідні аналізатори під торговою маркою CITOLAB.
- Швидкі тести для визначення наркотичних речовин в організмі під торговою маркою SNIPER

Компанія "Фармаско" нагадує Вам, що швидка та точна діагностика - запорука ефективного лікування.

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ