ТЕХНІЧНІ ІННОВАЦІЇ - НА СЛУЖБІ ЕКСПРЕС-ДІАГНОСТИКИ КОВІД-19

Нові виклики, які поставила перед людством пандемія COVID-19, змусили шукати не лише способи боротьби з підступною недугою, але й вдосконалювати методи ранньої діагностики. Тривалі очікування результату і втрата дорогоцінного часу від моменту появи швидких методів діагностики тепер можуть лишитися в минулому.
 
Так, українська медична компанія «НВК «Фармаско» ― виробник та провідний постачальник засобів експрес-діагностики, інноваційних діагностичних і лікувальних технологій, вивела на ринок України портативний імунофлуоресцентний аналізатор LS-1100. Запропонована методика сприяє вчасному та швидкому виявленню збудників вірусних інфекцій з наступним контролем їхнього розповсюдження!
 
 
LS-1100: ТОЧНО, ШВИДКО, ЗРУЧНО, ПОРТАТИВНО!
 
LS-1100
 
 
LS-1100 ― це портативний імунофлуоресцентний аналізатор, який дає змогу кількісно визначати понад 20 показників у біологічному матеріалі людини, які застосовуються в кардіології, ендокринології, інфектології, онкології, та має унікальні рішення для діагностики та моніторингу інфекції COVID-19.
 
Точно! Завдяки методу імунофлюоресценції, реалізованому в приладі, досягнуто високої аналітичної чутливості, точності і відтворюваності результатів дослідження. Інтерпретацію результатів аналізатор здійснює автоматично, що мінімізує вплив людського фактора.
 
Швидко! Одне дослідження в середньому триває 15 хвилин.
 
Зручно! Прилад вкрай простий у використанні, процедура тестування не потребує спеціальних навичок, для налаштування нових тестів не потрібен виклик фахівця. Результат виводиться на рідкокристалічний сенсорний екран, а вбудований принтер надає можливість документувати результати й одразу вклеювати їх в історію хвороби пацієнта.
 
Портативно! LS-1100 має маленькі розміри та важить лише 1,5 кг. Не вимагає розміщення в спеціально обладнаному приміщенні. Даний аналізатор належить до категорії Point of Care (POCT), тобто тестування можна провести будь-де і будь-коли.
 
АНАЛІЗАТОР LS-1100 МАЄ УНІКАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ІНФЕКЦІЇ COVID-19!
 
Для аналізатора LS-1100 розроблено два типи тестів для діагностики COVID-19:
1. Тест на виявлення антигенів коронавірусу доцільно проводити за наявності перших симптомів ГРВІ та протягом першого тижня після їхньої появи ― у період високого вірусного навантаження. Матеріалом для дослідження є назофарингеальний мазок. Тест дає змогу виявляти інфікованих, котрі активно виділяють вірус та становлять небезпеку для оточення.
2. Тест на виявлення антитіл до коронавірусу доцільно проводити з 2-го тижня після появи симптомів або безсимптомним пацієнтам з метою виявлення факту перенесеного захворювання. Високочутливе і специфічне виявлення антитіл до коронавірусу класу IgG та IgM у плазмі й сироватці дає змогу оцінити імунну відповідь організму на інфекцію.
 
Результат документується у вигляді роздруківки на вбудованому в аналізатор принтері.
 
МОНИТОРИНГ
Після встановлення діагнозу «коронавірусна інфекція» «Стандартами надання допомоги при COVID-19»1 рекомендовано проводити моніторинг певних показників крові з метою оцінки тяжкості, прогнозу розвитку ускладнень інфекції COVID-19, а також летальності від цієї патології.
 
Важливим у клінічній практиці є те, що аналізатор LS-1100 налаштований на проведення кількісного моніторингу важливих показників при інфекції COVID-19: D-димеру, СРБ, прокальцитоніну, вітаміну D. Однак можливості аналізатора не обмежуються зазначеними показниками.
 
Портативний аналізатор LS-1100 належить до категорії приладів Point of Care (POCT = ПОКТ) (з англ. «місце надання медичної допомоги») та уможливлює проведення досліджень у будь-якому місці за потребою: на прийомі в кабінеті лікаря, в машині швидкої допомоги, біля ліжка хворого під час виклику, на підприємстві під час медичного огляду тощо. LS-1100 має вбудовану батарею, яка забезпечує тривалість його роботи до 10 годин.
 
LS-1100 ДОПОМОЖЕ У ВАШІЙ РОБОТІ:
• Швидко отримати результат й одразу визначитись зі стратегією надання медичної допомоги та обсягом санітарно-епідемічних заходів.
• Організувати тестування там, де обмежено доступ до лабораторій.
• Уникнути потреби транспортувати зразки.
• Обмежити поширення інфекції.
• Зменшити вартість тестування.
• Збільшити прибутковість клініки.
 
ℹ️ За додатковою інформацією та з питань придбання, будь ласка, звертайтеся: ТОВ «НВК «Фармаско», тел.: +38(044) 537-08-04 або на моб.: +38(067) 44-39-755, contact@pharmasco.com
 
Інформація для медичних установ та лікарів.
ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ