search

Технічні інновації ― на службі експрес-діагностики

Технічні інновації ― на службі експрес-діагностики 30.11.2021

Нові вимоги до швидкості виконання та номенклатури тестів, змусили шукати способи виконання тестів безпосередньо в невеликих лікувальних закладах, лабораторіях, відділеннях ЛПЗ. Тривалі очікування результату і втрата дорогоцінного часу від моменту появи швидких методів діагностики тепер можуть лишитися в минулому.

 

Так, українська медична компанія Фармаско ― виробник та провідний постачальник засобів експрес-діагностики, інноваційних діагностичних і лікувальних технологій, вивела на ринок України портативний імунофлуоресцентний аналізатор LS-1100. Запропонована методика сприяє вчасному та швидкому тестуванню пацієнтів.


LS-1100: ТОЧНО, ШВИДКО, ЗРУЧНО, ПОРТАТИВНО!

 

LS-1100 ― це портативний імунофлуоресцентний аналізатор, який дає змогу кількісно визначати понад 30 показників у біологічному матеріалі людини, які застосовуються в кардіології, ендокринології, інфектології та онкології.

 

Точно! Завдяки методу імунофлюоресценції, реалізованому в приладі, досягнуто високої аналітичної чутливості, точності і відтворюваності результатів дослідження. Інтерпретацію результатів аналізатор здійснює автоматично, що мінімізує вплив людського фактора.

 

Швидко! Одне дослідження в середньому триває 15 хвилин.

 

Зручно! Прилад вкрай простий у використанні, процедура тестування не потребує спеціальних навичок, для налаштування нових тестів не потрібен виклик фахівця. Результат виводиться на рідкокристалічний сенсорний екран, а вбудований принтер надає можливість документувати результати й одразу вклеювати їх в історію хвороби пацієнта.

 

Портативно! LS-1100 має маленькі розміри та важить лише 1,5 кг. Не вимагає розміщення в спеціально обладнаному приміщенні. Даний аналізатор належить до категорії Point of Care (POCT), тобто тестування можна провести будь-де і будь-коли.

 

LS-1100 ДОПОМОЖЕ У ВАШІЙ РОБОТІ:

• Швидко отримати результат й одразу визначитись зі стратегією надання медичної допомоги та обсягом санітарно-епідемічних заходів.

• Організувати тестування там, де обмежено доступ до лабораторій.

• Уникнути потреби транспортувати зразки.

• Обмежити поширення інфекції.

• Зменшити вартість тестування.

• Збільшити прибутковість клініки.

 

За додатковою інформацією та з питань придбання, будь ласка, звертайтеся: ТОВ «НВК «Фармаско», тел.: +38 (044) 537-08-04, +38 (067) 500-82-74, contact@pharmasco.com

 

Детальніше: https://pharmasco.com/products-services/obladnannia-dlia-medichnikh-laboratoriy/poct/munofluoristsentniy-analizator-ls1100

Інформація для медичних установ та лікарів.