search
Права та положення | Pharmasco | Медична компанія Фармаско Україна

Офіційне повідомлення

Цей Веб-Сайт належить «НВК «ФАРМАСКО» (далі - Товариство). Метою даного Веб-Сайту та інших Веб-Сайтів, права інтелектуальної власності на які належать Товариству є надання та поширення загальних відомостей про Товариство, його продукти та послуги.

Ваш доступ до цього Веб-Сайту та його використання регулюється цими правилами та умовами користування, а також чинним законодавством. Під час доступу та використання цього Веб-Сайту ви підтверджуєте, без будь-яких обмежень або застережень, згоду з цими правилами та умовами використання та підтверджуєте, що інші угоди, що стосуються цього Веб-Сайту, між вами та Товариством скасовуються та втрачають силу. Користувачі цього веб-сайту повідомляють, що вони погоджуються використовувати цей веб-сайт і матеріали, які містяться на ньому на власний ризик.

Якщо Ви не погоджуєтесь з усіма правилами та умовами використання, просимо Вас не користуватись цим Веб-Сайтом.

Обмеження відповідальності

 Усі матеріали, інформація та дані включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- та відео- кліпи, опубліковані на цьому сайті мають лише інформативний характер, вони не є підставами для юридично обов’язкових відносин чи створення таких відносин, крім випадків, коли чітко зазначене інше.

На цьому Веб-Сайті можуть розміщуватимуться експертні висновки з медичної сфери відповідно, чи витяги зі статей в засобах масової інформації (далі – ЗМІ). Така інформація містить лише погляди відповідних експертів чи ЗМІ, думка яких не обов’язково збігається з думкою Товариства. Товариство не несе відповідальності за точність чи повноту будь-якої інформації або поглядів, викладених в таких матеріалах. Поради експертів - це лише особисті, суб’єктивні погляди, і в жодному разі їх не слід розглядати як переконання чи відповідальність Товариства. Також ми б хотіли зазначити, що вам слід пам’ятати, що інформація на Веб-Сайті може бути застарілою. Тому, ми рекомендуємо вам перед тим як скористатися будь-якими даними цього веб-сайту, перевірити їх. 

Зазначена вище інформація призначена лише для використання в довідкових цілях і в жодному разі не заміняє консультацію з лікарем або фармацевтом.

Товариство докладає всіх зусиль для того, щоб гарантувати забезпечення точності та оновлення інформації, розміщеної на цьому Веб-Сайті, зміст якої зберігає за собою право змінювати у будь-який час та без попереднього про це повідомлення. Тому, ми просимо вас: наступного разу, коли ви відвідаєте наш веб-сайт, будь-ласка, прогляньте умови ще раз і зверніть увагу на будь-які зміни або виправлення, які, можливо, були зроблені.

Товариство не несе відповідальності за будь-яку неточність, помилку або неповноту інформації, опублікованої на Веб-Сайті, за будь-які збитки, що настали внаслідок шахрайського втручання з боку третьої особи в результаті зміни інформації або компонентів цього Веб-Сайту.

Товариство не несе відповідальності за збитки, прямі або непрямі, а також збиток будь-якого іншого роду, що виникають у зв’язку з відвідуванням даного Веб- Сайту і використанням будь-яких розміщених на ньому відомостей або посилань.

Товариство також не бере на себе і не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду, яка може бути завдана Вашому комп’ютеру і пов’язаному з ним обладнанню, або за шкідливий вплив комп’ютерних вірусів на все вищезгадане в результаті отримання Вами доступу до цієї

інформації чи її використання. Даний Веб- Сайт може містити посилання на сайти, що знаходяться поза контролем Товариства. У зв’язку з цим Товариство не несе відповідальності за достовірність інформації, розміщеної на таких сайтах та за їх коректну роботу.

Інтелектуальна власність

Усі Матеріали, опубліковані на веб-сайті Товариства, захищені авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права і знаходяться у володінні або користуванні Товариства або сторони, яка є постачальником Матеріалів.

Всі назви продуктів Товариства є товарними знаками. Ви можете вільно переглядати цей Веб-Сайт, але завантажувати та\або копіювати інформацію з цього Сайту, в тому числі текст, зображення, аудіо і відео можна тільки для використання в особистих некомерційних цілях та за умови, що зроблені Вами копії містять інформацію про захищені права і межі відповідальності Товариства. Інше відтворення, розповсюдження (продаж, прокат та ін.), повідомлення в ефір, переробка або видозміна, а також будь-яке інше комерційне використання без попереднього письмового дозволу уповноважених представників Товариства та вказівки на джерело заборонено і буде переслідуватися згідно чинного законодавства України.

На веб-сайтах Товариства в мережі Інтернет можуть бути розміщені посилання на торгові марки, патенти, інформацію, що є власністю Товариства, технології, продукти, процеси чи інші права власності Товариства та/або інших осіб. Ви не отримуєте жодної ліцензії, і Вам не передається жодних прав на такі торгові марки, патенти, секрети виробництва (ноу-хау), технології, продукти, процеси та інші права власності Компанії та/або інших сторін..