search

Самостійна діагностика COVID-19 та грипу

Самостійна діагностика COVID-19 та грипу 09.01.2023


COVID-19 (Corona Virus Disease-2019) — це інфекційне захворювання з крапельним механізмом передачі, викликане останнім з недавно відкритих коронавірусів (SARS-CoV-2), що характеризується переважним ураженням верхніх дихальних шляхів та загальною інтоксикацією (у хворих з’являється лихоманка, кашель, утруднене дихання (задишка), біль в горлі, закладеність носа, нездужання, головний біль, біль у м’язах), а також може призвести до розвитку атипової пневмонії, важкого гострого респіраторного синдрому, септичного шоку та навіть смерті.


Грип є гострим респіраторним вірусним захворюванням з крапельним механізмом передачі, що характеризується гострим початком, переважним враженням верхніх дихальних шляхів та загальною інтоксикацією. На сьогодні грип вважається найпоширенішим інфекційним захворюванням, і щорічно нагадує про себе в холодну пору року. Кожен сезон грипують мільйони дорослих і дітей в усьому світі, а cотні тисяч захворілих помирають від ускладнень. Ускладнення, що розвиваються внаслідок грипу, становлять серйозну загрозу здоров’ю і життю людини. До них відносяться пневонії, синусити, отити, менінгіти, ускладнення хронічних захворювань та інші.


Грип чи ковід

 


Обидва захворювання небезпечні і можуть призвести до фатальних наслідків.


На початку хвороби навіть лікарю буває важко відрізнити грип і COVID-19. Щоб уникнути ускладнень, необхідно своєчасно діагностувати захворювання, тому при появі перших симптомів ГРВІ використовуйте комбінований антиген-тест 2-в-1 на ковід і грип CITO TEST® COMBO Ag COVID-19 – ГРИП і Ви по одному мазку з носоглотки за 15 хвилин визначите збудника.


Час має значення, адже правильне лікування треба розпочати в перші дні хвороби.

 

Детальніше про продукт:

швидкий тест CITO TEST® COMBO Ag COVID-19 — ГРИП виявляє антигени коронавірусу (SARS-CoV-2), а також вірусів грипу А та В у зразках, отриманих з верхніх дихальних шляхів під час гострої фази інфекції і допоможе своєчасно діагностувати обидва захворювання за одне тестування по одному мазку. Тест може бути корисний для виявлення нових вогнищ хвороби, скринінгу найбільш уразливих груп населення, проведення диференційної діагностики коронавірусної інфекції та грипу. Серед основних його переваг — швидкість та простота у використанні.


Віруси мутують, мають схожі симптоми, але хвороби важливо розрізняти, адже лікувати їх необхідно по-різному.

 

Запитуйте в аптеках! 

 

ДВ № 32 від 19.10.2020

ГРВІ-гостра респіраторна вірусна інфекція.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.