search

Тести на вагітність до затримки

Тести на вагітність до затримки 02.01.2023


Кожна жінка протягом свого життя стикається з наступним питанням – вагітна вона чи ні? Будь-то бажана вагітність, яка планується і все прораховується до дрібниць, або просто є необхідність дізнатися про наявність або відсутність вагітності. Відповідь на це питання досить проста і для того, щоб її дізнатися не потрібно значних зусиль. Виникає, звичайно, низка супутніх питань – ціна тесту на вагітність, формат, через який період після зачаття можна визначити вагітність, якою є точність результату?

Тест на вагітність: які вони бувають?

Існує безліч тестів на вагітність різних торгових марок. Є тести, які можуть визначити вагітність після затримки менструації. Також є тести на вагітність до затримки – визначення вагітності з 7-го дня після запліднення. Такі тести є в асортименті компанії Фармаско. До них належать тести ULTRA® та DUET®. Результат, який може показати тест на вагітність до затримки, виявляється правильним у тому випадку, якщо тест має надвисоку чутливість до гормону, який визначається.


Матеріалом дослідження є сеча. Тест на вагітність визначає хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) — це особливий гормон, який утворюється з моменту прикріплення (імплантації) плодового яйця до стінки матки. Цей процес відбувається на сьому добу після запліднення яйцеклітини.


Раніше вагітність до затримки менструації на основі визначення хоріонічного гонадотропіну визначали в лабораторних умовах, а як вихідний матеріал використовувалася кров. З удосконаленням технологій та підвищенням чутливості тест-систем такий тест на вагітність до затримки менструації став можливим і в домашніх умовах, оскільки різниця у появі гормону в крові та сечі становить лише один-два дні. Слід зазначити, що кількість гормону, на визначенні якого заснована робота всіх тестів на вагітність, збільшується до 11-12 тижнів. Тест сечі є найбільш практичним та зручним, оскільки його виконання можливе в домашніх умовах і дозволяє встановити вагітність на ранніх термінах – через 7 днів після зачаття (за 5 днів до затримки менструації). 


І хоча кількість хоріонічного гонадотропіну в перші дні вагітності дуже невелика, високочутливі тести на вагітність до затримки, які пропонує компанія Фармаско, чудово справляються зі своїм складним завданням.


Крім того, кожна жінка може вибрати формат тесту, який є найбільш зручним для неї.


· ULTRA® – тест-смужка, пороговий рівень чутливості до хоріонічного гонадотропіну становить 10 мМО/мл (звичайні тести мають пороговий рівень 20–25 мМО/мл). Тому надійність результату, який Ви отримаєте за допомогою цього тесту на вагітність навіть до затримки, – особливо висока, становить > 99 %! Тестування можна проводити в будь-який час доби, а не тільки в ранковий час, чекаючи, поки концентрація гормону в сечі буде максимальною. Формат цього тесту звичний для споживача. Комплектація: тест-смужка, інструкція для правильного використання тесту на вагітність до затримки.


· DUET® тест на вагітність – струменевий. Комплектація: струменевий тест, інструкція. Цей тест також має дуже високі показники чутливості – 10 мМО/мл. Особливість цього тесту у його функціональності – для використання струменевого тесту немає необхідності збирати сечу, не треба шукати додаткову ємність, щоб занурити тест. Достатньо підставити помічений краєчок тіста під струмінь сечі під час випорожнення сечового міхура.


Ультрачутливий тест на вагітність від Фармаско – це зручність, точність та простота.

Які фактори можуть вплинути на тест на вагітність?

Результат тесту на вагітність вважається вірним за умови нормальної вагітності.


Бувають різні медичні стани, коли в сечі може бути наявний ХГЛ без наявності нормальної вагітності, наприклад, стався викидень чи аборт, позаматкова вагітність, "біохімічна" вагітність (викидень на дуже ранніх термінах, до 4 тижнів, який жінка може прийняти за початок менструації). "Біохімічна" вагітність — це вагітність, що підтверджена тільки результатами визначення рівня ХГЛ у сироват­ці крові або сечі і не розвинулася у клінічну вагітність. Згідно статистики 50 % усіх випадків втрати вагітності на ранніх термінах зумовлені хромосомними аномаліями плода. Також жінка може приймати специфічні ліки, наприклад, при лікуванні безпліддя проводиться стимуляція овуляції гормональними препаратами, які підвищують також і рівень ХГЛ. Тому зроблений у цей період тест на вагітність може видати помилково позитивний результат, хоча самої вагітності ще немає. Помилку будь-якого тесту на вагітність можуть викликати наявні кісти яєчників, захворювання нирок, проблеми з гіпофізом та інші серйозні захворювання. Але маємо надію, що це не стосуватиметься наших споживачів, а результат тесту буде бажаним і точним.

Як не помилитись, використовуючи тест на вагітність?

Інструкції для тестів на вагітність зазвичай дуже лаконічно і зрозуміло пояснюють особливості роботи тест-систем. Однак їм обов'язково треба слідувати!


Зверніть увагу на поширені помилки:

1. При використанні тестів на вагітність до затримки у вигляді тест-смужок або тест-касети, необхідно зібрати сечу в ємність. Після цього потрібно або занурити тест-смужку або капнути піпеткою, що додається, на касету. Підставляти ці тести на вагітність під струмінь сечі не можна. Для проведення струменевого тесту збирати сечу в ємність не потрібно.

2. Оцінюйте результати тесту лише протягом часу, вказаного в інструкції. При негативному результаті, більш ніж через 10 хвилин, через випаровування вологи та звільнення барвника може з'явитися слабо виражена друга смужка.

3. Яскравість вираженості смужки залежить тільки від рівня гормону в сечі на даний момент часу. Ні загроза переривання вагітності, ні штучне запліднення за допомогою допоміжних технологій, ні наявність молочниці чи інших інфекцій на рівень вираженості яскравості смужок не впливає.

Переваги ультрачутливих тестів на вагітність:

• Визначення вагітності з 7-го дня після запліднення (до затримки менструації, за умови нормальної вагітності)

• У будь-який час доби

• Висока точність (>99,9%)

• Різні формати: струменевий або смужка


Дізнатися ціну тестів та придбати їх можна в аптеках або у нашому інтернет-магазині https://shop.pharmasco.com/product-cat/ginekologichna-grupa-testiv/. Також Ви можете отримати корисну коротку консультацію і всю інформацію, що Вас цікавить, зателефонувавши за номером, який вказаний на сайті нашого магазину.


Купуючи тести медичної компанії Фармаско Ви отримуєте якісну продукцію та точність дослідження, яке Ви проводите. Бажаємо Вам лише бажаних результатів тестування!


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я.

«Золотий стандарт» збору клінічних зразків для діагностики SARS-CoV-2

22.02.2024

arrow
Самостійна діагностика COVID-19 та грипу

22.02.2024

arrow
У наявності швидкі тести для діагностики COVID-19 та перевірки імунітету до коронавірусу

22.02.2024

arrow
Швидке та просте виявлення Хелікобактеру Пілорі

22.02.2024

arrow
Передчасні пологи і передчасний розрив плодових оболонок – питання діагностики і ведення недоношеної вагітності

22.02.2024

arrow
Разом до Перемоги!

22.02.2024

arrow
Грип у дітей. Особливості перебігу

22.02.2024

arrow
Які вагінальні виділення — норма, а які ні?

12.02.2024

arrow
CITO TEST ВІЛ – експрес-тест для діагностики ВІЛ-інфекції

12.02.2024

arrow
Як працює тест на наркотики

12.02.2024

arrow
Клінічний етап діагностики причин аномальних вагінальних виділень: цінність і обмеження

24.01.2024

arrow
Діагностична та прогностична ефективність швидких імунохроматографічних тестiв (СІТО TEST™), як маркерів гострого інфаркту міокарда у хворих похилого віку

29.03.2023

arrow