search
ФАРМАСКО

Понад 22 роки успіху

Дізнатися більше

Лідерство заради здоров’я

Українська медична компанія Фармаско –

виробник та постачальник засобів експрес-діагностики, лабораторного обладнання, інноваційних діагностичних та лікувальних технологій для пацієнтів, лікарів та закладів охорони здоров’я.

Фармаско – це сучасна медична компанія, яка займається виробництвом, маркетингом та продажем виробів медичного призначення в наступних напрямах: терапія, педіатрія, кардіологія, акушерство, гінекологія, гастроентерологія, урологія, онкологія, інфекційні захворювання.

Ми робимо інновації в діагностиці доступними в Україні!

Наша мета

забезпечити доступ до інновацій в діагностиці пацієнтам, спеціалістам охорони здоров’я, бізнес-партнерам та дистриб’юторам!

About Pharmasco

ПАРТНЕРИ

Фармаско пропонує інноваційні та визнані в усьому світі медичні вироби власного виробництва та у партнерстві з провідними світовими виробниками.

Лабораторні рішення компанії засновані на рекомендаціях авторитетних міжнародних організацій: IFCC, DGKI, СDC, а також Всесвітньої організації охорони здоров’я.

25+

світових виробників

150+

продуктів у портфелі

СПЕЦІАЛІСТИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Фармаско є визнаним експертом серед медичної спільноти. Ми співпрацюємо з провідними науковими та медичними закладами з розробки оптимальних стратегій використання сучасних діагностичних методів у практиці охорони здоров’я у різних куточках країни.

20 тис.+

спеціалістів довіряють нашим продуктам

ПАЦІЄНТИ

Ми пишаємось довірою споживачів нашої продукції. Саме тому ми співпрацюємо з провідними національними дистриб’юторами та аптечними мережами, що дозволяє забезпечити безперервний доступ споживачів до швидкого тестування навіть у віддалених куточках країни

350 тис.+

тестувань щороку

НАША МІСІЯ – ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ

З 2002 року Медична компанія «Фармаско»

є надійним та авторитетним партнером, забезпечуючи фахівців галузі охорони здоров'я та споживачів високочутливими, специфічними, простими у використанні засобами експрес-діагностики, лабораторним та лікувально-діагностичним обладнанням і пропонуючи продукцію та послуги найвищої якості.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

Pharmasco values #1
Співробітники

Головна цінність компанії – це люди, що довірили компанії свою кар'єру. Успіх окремо взятого співробітника – складова успіху і процвітання всієї Компанії в цілому.

Pharmasco values #2
Пошана до людини

Пошана думок інших і терпиме ставлення до будь-яких відмінностей між нами, відкрите і доброзичливе обговорення проблем, сумісне рішення задач.

Pharmasco values #3
Співпраця

Відкрита взаємодія з партнерами і державними органами, злагоджена робота єдиної команди, в якій кожен відповідає за загальний результат – запорука успіху Фармаско!

Pharmasco values #4
Професіоналізм

Глибоке знання своєї спеціальності, відповідальне і добросовісне ставлення до обов'язків, якісне і своєчасне виконання поставлених завдань, вдосконалення професійного рівня.

Pharmasco values #5
Ефективність

Досягнення максимальних результатів за умови оптимального використання людських, природних і фінансових ресурсів.

Pharmasco values #6
Новаторство

Постійний пошук і впровадження нових для України продуктів і послуг, пошук найбільш ефективних рішень у сфері управління Фармаско.

Pharmasco values #7
Розвиток і навчання

Безперервний рух вперед, створення умов для розвитку талантів і здібностей наших співробітників.

Pharmasco values #8
Спадкоємність

Дбайливе ставлення до традицій української медичної компанії Фармаско, завдяки яким нам вдалося досягти успіху!

НАША ІСТОРІЯ УСПІХУ

Pharmasco History slide 1

ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ ФАРМАСКО


Українська медична компанія Фармаско – піонер швидкого тестування – була створена командою професіоналів заради важливої місії: зробити світові інновації в діагностиці доступними кожному українцю!


І, якщо зазирнути у майбутнє, компанія здобуде значного успіху за час свого існування.

2002
Pharmasco History slide 2

ФАРМАСКО СТВОРЮЄ ОКРЕМИЙ НАПРЯМОК ДІАГНОСТИКИ НА РИНКУ


Фармаско знайомить споживачів та спеціалістів з інноваційним типом діагностики — експрес-тестуванням. Команда Фармаско виводить на ринок тести на вагітність та тести для виявлення наркотичних речовин в організмі.


Завдяки зручності та простоті використання з’являється унікальний бренд — «Лабораторія в кишені».

2003
Pharmasco History slide 3

РОЗШИРЕННЯ АСОРТИМЕНТУ


Фармаско виводить на ринок експрес-тести для діагностики парентеральних інфекцій: 

-вірусного гепатиту В — CITO TEST® Гепатит В;

-вірусного гепатиту С — CITO TEST® Гепатит С;

-ВІЛ-інфекції — CITO TEST® ВІЛ;

-сифілісу — CITO TEST® Syphilis.

2004
Pharmasco History slide 4

ФАРМАСКО ЛІДЕР ГАЛУЗІ ШВИДКИХ ТЕСТІВ


Фармаско — №1 на ринку швидкої діагностики, пропонує українцям зручне тестування для діагностики інфекцій, які є основними причинами вірусних діарей у дітей: 

- CITO TEST® ROTA — швидкий тест для діагностики ротавірусної інфекції;

- CITO TEST® ROTA-ADENO — швидкий тест 2-в-1 для діагностики ротавірусної та аденовірусної інфекцій.

2005
Pharmasco History slide 5

ФАРМАСКО ФОРМУЄ ШИРОКИЙ ПАКЕТ ДОСТУПНОЇ ДІАГНОСТИКИ


Фармаско долучається до світової боротьби з раком, виводить на український ринок швидкі тести для виявлення онкомаркерів:

- CITO TEST® FOB — тест для виявлення важливого маркеру колоректального раку: прихованої крові у калі;

- CITO TEST® PSA — тест для скринінгу раку передміхурової залози.


Своєчасна діагностика рятує життя!

2005
Pharmasco History slide 6

ШВИДКА ДІАГНОСТИКА ГРИПУ ВІД ФАРМАСКО


Ретельно досліджуючи світові тенденції медична компанія Фармаско пропонує українцям новий продукт CITO TEST® Грип — швидкий тест для діагностики грипу, адже своєчасна діагностика цього захворювання є критичною для життя людей із груп ризику.


Цей швидкий тест стане найважливішим діагностичним засобом під час пандемії грипу H1N1 у 2009 році.

2006
Pharmasco History slide 7

ДОМАШНЯ ЛАБОРАТОРІЯ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ


Незамінними у побуті українського лікаря та споживача стали тест-смужки CITOLAB® — це найшвидша допомога у виявленні патологічних показників у сечі хворого:

- CITOLAB К — ацетону (кетонів);

- CITOLAB G — глюкози;

- CITOLAB 2GK — глюкози та кетонів;

- CITOLAB™ 3GK — глюкози, кетонів та білку та інші.

2007
Pharmasco History slide 8

ФАРМАСКО РОЗШИРЮЄ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ


Фармаско розвиває напрямок РОСТ (Point-Of-Care) і пропонує професійні та прості у використанні РОСТ аналізатори.


Відсьогодні українські фахівці галузі лабораторної діагностики можуть працювати на зручному аналізаторі сечі CITOLAB® Reader для визначення 11 параметрів.

2007
Pharmasco History slide 9

ДІАГНОСТИКА ГОСТРОГО ІНФАРКТУ МІОКАРДА


Фармаско пропонує нові діагностичні засоби, які рятують життя: CITO TEST® Troponin I та CITO TEST® Cardio Combo – швидкі тести для діагностики гострого інфаркту міокарда, які виявляють найбільш інформативні біомаркери цього загрозливого стану завдяки високій чутливості та специфічності.


Кардіотести – надійні помічники швидкої допомоги.

2008
Pharmasco History slide 10

ПОПОВНЕННЯ АСОРТИМЕНТУ ТЕСТІВ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІАГНОСТИКИ


Діяльність спеціалістів охорони здоров'я стає простішою разом із високоякісними та високочутливими тестами для професійної діагностики від Фармаско:  

- Actim® PROM — тест на підтікання навколоплідних вод;

- Actim® PARTUS — тест на готовність шийки матки до пологів;

- Actim® Pancreatitis — тест для діагностики гострого панкреатиту.

2009
Pharmasco History slide 11

ВИЗНАННЯ ДОСЯГНЕНЬ КОМПАНІЇ


Фармаско отримує заслужені нагороди: "Фаворит Успіху", "Панацея". Відзначається як загальний успіх компанії, так і конкретні торгові марки експрес-тестів:

- ULTRA® — ультрачутливий тест на вагітність;

- DUET® — струменевий тест на вагітність;

- SOLO® — тест для визначення овуляції;

- SNIPER® — тест для виявлення наркотиків.

2010
Pharmasco History slide 12

ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я — МАЙБУТНЄ КРАЇНИ


З турботою про здоров'я чарівних жінок Фармаско виводить на український ринок CITOLAB® pН — тест-смужки для діагностики бактеріального вагінозу.

Порушення pН біоценозу піхви підвищує ризик розвитку інфекції, запалення, невиношування вагітності тощо. Швидка перевірка безпосередньо на рутинному візиті у гінеколога або самостійно вдома допомагає запобігти подальшим ускладненням.

2011
Pharmasco History slide 13

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ФАРМАСКО відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 13485


Фармаско гарантує своїм замовникам високу якість продукції відповідно до вимог нормативної документації. Система управління якістю компанії відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 13485 і технічних регламентів та є запорукою успіху підприємства і гарантією якості послуг, наданих пацієнтам у галузі охорони здоров’я України.

2012
Pharmasco History slide 14

ВИЗНАНИЙ ЕКСПЕРТ У ГАЛУЗІ ШВИДКИХ ТЕСТІВ


Асортимент продукції Фармаско є найбільшим серед компаній, що пропонують швидкі тести. Орієнтуючись у своїй діяльності на задоволення поточних та майбутніх потреб замовників компанія пропонує нові діагностичні тест-системи CITO TEST® ROTA-ADENO-ASTRO-NORO для виявлення 4-х вірусів і CITO TEST® Giardia для виявлення антигенів лямблії.

2013-2014
Pharmasco History slide 15

ТОЧНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ, НЕІНВАЗИВНІСТЬ


Доцільність використання неінвазивних методів діагностики запальних захворювань кишечника в педіатричній практиці стає поштовхом до появи нових тест-систем для диференційної діагностики функціональних і запальних захворювань товстої кишки: CITO TEST® Calprotectin, CITO TEST® Lactoferrin, CITO TEST® Calprotectin-Lactoferrin. Точність, швидкість та неінвазивність – головні переваги цих діагностичних засобів.

2015
Pharmasco History slide 16

СУЧАСНИЙ ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКИЙ КОМПЛЕКС


4 травня 2016 р. введено в експлуатацію власний виробничо-складський комплекс та створена інфраструктура, необхідна для досягнення відповідності продукції вимогам міжнародного стандарту ISO 13485. Кваліфікований персонал, комфортний офіс, сучасні виробничі приміщення та склад — передумови подальшого динамічного розвитку і нових досягнень компанії.

2016
Pharmasco History slide 17

ЛАБОРАТОРНИЙ НАПРЯМОК ФАРМАСКО


З розумінням складності, важливості та необхідності в підтримці роботи сучасної клініко-біохімічної лабораторії компанія Фармаско пропонує біохімічні реагенти, виробництво яких сертифіковане та відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 13485:2003, ISO 9001:2008. Реактиви мають маркування СЕ згідно основних положень Директиви Європейського Парламенту та Ради Європи 98/79/ЕС з медичних засобів для діагностики in vitro.

2017
Pharmasco History slide 18

ТЕХНІЧНІ ІННОВАЦІЇ ФАРМАСКО


Компанія успішно постачає набори біохімічних реагентів, надає технічний, методичний та інформаційний супровід, а згодом виводить на ринок гематологічні та біохімічні аналізатори. Сенсацією ринку обладнання стають CRYO-S® Painless – високотехнологічний пристрій для кріонейролізу, що дає можливість позбутися хронічного болю, та інноваційна система обстеження молочної залози BRASTER®.

2018-2019
Pharmasco History slide 19

БОРОТЬБА З COVID-19


Фармаско виготовляє тести для діагностики COVID-19.


Компанія втілює світові рекомендації ВОЗ та допомагає кожному українцю своєчасно виявити небезпечну хворобу, завдяки першим в Україні швидким тестам для самотестування, що стали доступними в аптеках.

2020
Pharmasco History slide 20

РОЗШИРЕННЯ ЛІНІЙКИ ТЕСТІВ НА COVID-19


В асортименті компанії з’являється комбінована форма тесту CITO TEST® COMBO Ag COVID-19 – ГРИП та експрес-тест для перевірки імунітету до коронавірусу після перенесеної хвороби або вакцинації CITO TEST® COVID-19 НЕЙТРАЛІЗУЮЧІ АНТИТІЛА.

2021
Pharmasco History slide 21

НА ПЕРЕДОВИХ ПОЗИЦІЯХ У БОРОТЬБІ З COVID-19


Фармаско бере участь у відбудові нормального життя в умовах пандемії. Компанія облаштовує мобільні пункти забору зразків та проводить експрес-тестування на COVID-19 під час масових заходів заради безпеки учасників та гостей.

2021
Pharmasco History slide 22

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОТИ ПАНДЕМІЇ


Фармаско виводить на ринок РОСТ (Point-Of-Care) аналізатор для діагностики та моніторингу коронавірусної інфекції. З ним тестування на COVID-19 більше не прив'язане до великих устаткованих лабораторій. Тепер діагностика лабораторного рівня можлива скрізь, де вона необхідна. І це максимально сприяє своєчасному наданню медичної допомоги та запобігає поширенню захворювання.

2021
Pharmasco History slide 23

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ


Українська медична компанія Фармаско разом з усією країною бореться з ворогом, допомагає армії та виконує свою важливу місію — збереження здоров'я нації, тому продовжує виготовляти і постачати засоби експрес-діагностики, забезпечує роботу обладнання та всіляко підтримує галузь охорони здоров'я на неокупованих територіях України. Адже якісна та своєчасна діагностика — перший і найважливіший крок для перемоги над хворобою.

І ми обов’язково переможемо! ??

2022
Pharmasco History slide 24

ФАРМАСКО ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ КРАЇНУ


З першого дня агресії росії проти України Фармаско надає значну гуманітарну допомогу нашій армії. Завдяки згуртованій роботі всього колективу збережено доступ до інновацій в діагностиці українським пацієнтам, спеціалістам охорони здоров’я, бізнес-партнерам та дистриб’юторам. Ми й надалі продовжуватимемо підтримку армії та суспільства для якнайшвидшої перемоги України!


Разом до Перемоги! ??

2023